KGB Promítání Expediční kamera

Expediční kamera

EXPEDIČNÍ KAMERA 2018

 

 


EXPEDIČNÍ KAMERA 2016

pátek 4.3.2016 v 19:00hod. v KD Březnice.

Mizející národy, divoká příroda i extrémní výkony ……..na jaře ve více než 200 městech v Česku i na Slovensku a OPĚT TAKÉ V BŘEZNICI.
Festival nejúspěšnějších cestovatelských a outdoorových filmů letoš přináší:

*  *  *

SURI – nejnovější film Pavla Barabáše tentokrát zavede na dobrodružnou plavbu po suri-perex-0 neznámé africké řece i putování pralesem, na jehož konci je území obávaného kmene Suri, který se rozhodl bojovat za svoje tradice a původní způsob života.

 

82 vrcholů – stanete se svědky extrémního výkon. Zdolat všechny čtyřtisícové 82-summits-perexvrcholy v Alpách za neuvěřitelných 80 dní? Nemožné?
Himalaya – krátký vizuálně působivý film, který vznikl během třítýdenního treku litevské filmařky Berty Tilmantaite.

 

Mizející Delta – na počátku dvacátého století bylo ústí řeky Colorado obklopeno deltadawn_perexrostlinami, kdysi mohutný tok ale už více než dvě dekády nespatřil moře. Vyschl vždy dřív, než se k němu dostal. Až do jara 2014. Dva státy se dohodly, že učiní pokus spojit jednu zapomenutou řeku s mořem….

 

Karun – dva britští dobrodruzi se rozhodnou sjet íránskou nejdelší řeku Karun od karun-perexpramene až k místu, kde se vlévá do Perského zálivu. Karun jim ale brzy ukáže, že si ukousli příliš velké sousto…

 

Pro vytrvalé filmy z bonusové nabídky … 🙂
Tradičně budeme rozdávat ceny od našich cestovatelských partnerů … slosování vstupenek, kvíz

A ještě něco navíc:

Skutečný Madagaskar

Jak ho viděli Bky s Eliškou.

info ZDE

*  *  * 

Pivko, kávička a nějaký originální míchaný nápoj od našich barmanů je samozřejmostí .. Nechte se překvapit, co vám po „Sněhové lavině“ namíchají tenkokrát … 🙂

Legendární místní partner festivalu je CA OLIVER TOUR Jitky Štěpánové … OLIVER

 

 

Nezapomeňte, že i s touto cestovní agenturou můžete prožít nezapomenutelné cestovatelské zážitky.
Vstupné 50,- dospělí, 20,- děti

expedicní 2016

 


 

EK_web-hlavička

 

Filmový festival EXPEDIČNÍ KAMERA JIŽ TRADIČNĚ NA JAŘE V BŘEZNICI.

Přinášíme snímky o famózním sky-runnerovi, humanitární expedici i veslování přes oceán … Expediční kamera, přehlídka nejúspěšnějších cestovatelských a outdoorových filmů uplynulé sezóny, opět míří do kin a opět je připravena pořádná dávka dobrodružství, objevování a napětí.  6. ročník bude probíhat  v rekordních 221 českých a slovenských městech.

V březnickém kině (kulturní dům) promítáme

27.03.2015 od 19.00 hod.

Co letos na filmovém festivalu Expediční kamera uvidíte?

A Fine Line – světově proslulý ultraběžec a skialpinista Kiliana a-fine-line-perexJornet a jeho úchvatné výkony na Alpských vrcholcích –  Kilian Jornet se rozhodl otestovat  svou zdatnost nejtěžším možným způsobem: během čtyř let chce překonat rychlostní rekordy výstupů a sestupů všech nejdůležitějších hor planety.

Alegria – cykloexpedice  přes Himaláj – cestovatel na kole algeria-perexabsolvoval 3 200 km přes Himálaj po nejvyšších stezkách světa s celkovým převýšením 50 000 m. Když zrovna nešlapal do pedálů, pomáhal malomocným a mentálně strádajícím ženám v Indii a vytvořil si v této nádherné krajině i mnoho přátel.

An Then We Swam – přeplout Indický oceán na veslici bez and-then-we-swam-perexdoprovodné lodi si troufne jen málokdo

 

 

Fyrst  – tým nejlepších českých a světových slacklinerů se vydává fyrst-perexna Island, kde touží napnout vůbec první highline na ostrově.

 

 


 

Občerstvení zajištěno, vstupné na celý promítací večer: 40,- Kč dospělí, 20,- Kč děti

Místní partner festivalu:OLIVER

Projekty Kulturního Gangu Březnice jsou spolufinancovány z příspěvku na činnost z rozpočtu Města Březnice – děkujeme.