KGB Rodinné akce Březnické gulášování

Březnické gulášování

Elektronické hlasování : NEJLEPŠÍ GULÁŠ

Sestav si tým lidí a s chutí uvař nejlepší guláš v Březnici a okolí.

 1. Zaregistruj svůj tým prostřednictvím formuláře na www.kgbbreznice.cz nebo tel na 606 115 251. Přihlašuj se nejpozději do 31.5.2019. Několik dní před akcí proběhne ještě schůzka s přihlášenými týmy, kde probereme podrobnosti.
 2. K vaření na místě je nutné, aby si tvůj tým zajistil nejlépe brutar, nebo nějakou jinou vhodnou nádobu na vaření. Dřevo poskytneme my. Dále tvému týmu poskytneme stůl. Bylo by vhodné, aby si tvůj tým zajistil stánek 3x3m ne bo velký slunečník. Hodí se do deště i jako ochrana před sluncem. Kuchařské náčiní si doneste také vlastní.
 3. Každému týmu bude na místě v průběhu akce proplacena částka 2.000 Kč. Tato částka je určena na pokrytí výdajů týmu za materiál na guláš (maso, cibule, koření atd.). Chleba, misky a lžíce zajišťujeme my (tj.dostaneš od nás na místě). Od masa si schovej účtenku o nákupu, aby bylo jasné odkud maso pochází. Doporučujeme nakoupit 10 kg masa.
 4. Jaký guláš uvaříš, záleží jen na tobě (vepřový, hovězí, veganský, zvěřinový..). Návštěvníci si zakoupí libovolné množství degustačních lístků a po předložení této stravenky obdrží od tvého týmu degustační porci.
  Je nutné, aby tvůj tým uvařil cca 300 degustačních porcí (předpokládáme, že lidé budou ochutnávat u každého stánku a každý by měl dostat porci cca 30 gramů )
 5. Vše se vaří na místě, cibuli si můžete nakrájet den předem.
  Start vaření je ve 13.30 hod. Mezitím co budou týmy vařit, proběhne na kluzišti program pro děti a dospělé, jehož součástí budou také pivní soutěže a každý gulasovy tym do nich může nominovat jednoho zástupce.
 6.  Konec vaření nejdéle v 17 hod.
 7. Nejlepší guláše vyhodnotí sami diváci a také odborná porota složená z místních gurmánů.
  Nezapomeň, že tvůj tým by měl zaujmout nejen kulinářským uměním, ale taky originalitou projevu – tj. vítány jsou vtipné názvy gulášů i týmů , zajímavé oblečky či zástěrky, výzdoba stánku atd.
  8. Vyvařit si můžete zajímavé ceny, ale o to přece nejde. Nejlepší na tom všem bude vzájemné setkání, jedinečné zážitky, sobotní pohodička a dobré jídlo…

Registrace soutěžících:

Registrace byla ukončena.

 

 

* * * * * * *

 

Letem světem …. těšíme se na masky z různých koutů světa.

Rodiče podpořte své děti a přijďte také v tématické masce, odměna vás nemine!